Series
Ratings
61- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Bananya and the Curious Bunch Season 2Rated ★ 3.0
DororoRated ★ 3.5- Rosen MaidenRated ★ 3.5
- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 3.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 3.5
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5- Ms. Sasami@UnmotivatedRated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 3.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5- HanamonogatariRated ★ 3.5
- The Future DiaryRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5