Series
Ratings
81
Bloodhounds Season 2Rated ★ 1.5- 러브: 트랙 - 러브호텔Rated ★ 2.0
- 러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 0.5
- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0