Movies
Ratings
115
InvincibleRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0