Series
Ratings
30
Master's SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5