Series
Ratings
53
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5