Movies
Ratings
371
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0