Series
Ratings
27
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0