Movies
Ratings
53
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 2.5