Series
Ratings
313
Girls Band CryRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 2.5
Saihara the Loan SharkRated ★ 2.5
Mikami SenseiRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5