Movies
Ratings
218
The ShiningRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Ruby Gillman, Teenage KrakenRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Life Is But a DreamRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5