Series
Ratings
20
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0