Titles you rated
- 공양간의 셰프들Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Walt Disney Animation Studios: Short Circuit Experimental Films Season 1Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Uncle SamshikRated ★ 4.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0