Movies
Ratings
20
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.0
Death NoteRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0