Movies
Ratings
940
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5