Titles you rated
The Road to MurderRated ★ 3.5
Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
Happy Kanako's Killer LifeRated ★ 4.0
Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.5
HirayasumiRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Jimmy: The True Story of a True IdiotRated ★ 3.5
Ann's Lyric -Ann Sakuragi's Haiku Lesson-Rated ★ 3.0
Datsuryoku News NetworkRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Kenshiro ni YoroshikuRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Great Selection TaxiRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Based on a True Story Season 2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0