Titles you rated
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 4.5- K for KimbapRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0- Mr. Osomatsu Season 4Rated ★ 2.0
Babanba Banban VampireRated ★ 4.0- Pokémon the Series: Gold and SilverRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
UzumakiRated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga GORated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0