Titles you rated
PluribusRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0