Movies
Ratings
111
UnderworldRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
BrothersRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0