Series
Ratings
347
K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 2.0
Marvel ZombiesRated ★ 1.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 2.5
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 2.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 2.0
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5