Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
The AffairRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0