Movies
Ratings
383
ChefRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
The CaveRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
The Tigger MovieRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.0- The CureRated ★ 4.0
CatsRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 0.5
Little Black DressRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Paris, je t'aimeRated ★ 2.5