Movies
Ratings
17
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0