Movies
Ratings
327
The Chronology of WaterRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
To End All War: Oppenheimer & the Atomic BombRated ★ 3.5
Heart of StoneRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5