Movies
Ratings
304
Deja VuRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5