Movies
Ratings
580
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0- Director's CutRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
MustangRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 0.5
Bad EducationRated ★ 3.0