Series
Ratings
278
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Digimon Adventure:Rated ★ 5.0
Star Wars: Visions Season 3Rated ★ 3.0
The Beatles AnthologyRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Eyes of WakandaRated ★ 1.5
High School DxDRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.0
The Sandman Season 2Rated ★ 4.0
The EternautRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Star Wars: Tales of the UnderworldRated ★ 1.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5