Movies
Ratings
627
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
AlfieRated ★ 2.0
WishRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0