Movies
Ratings
464
ShooterRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.5
The CraziesRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 5.0
Super Cute AnimalsRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Far from HeavenRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Ladies of the ForestRated ★ 4.0