Series
Ratings
133
You're BeautifulRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Shining DaysRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 3.0- Mr. QRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 5.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 2.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 0.5- Star in My HeartRated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0- The Path to GloryRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 0.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5