Series
Ratings
132
The Art of SarahRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Tower of God: The Return of the PrinceRated ★ 3.5
Tower of GodRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- GintamaRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0