Movies
Ratings
436
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
The Other Way AroundRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 1.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5