Movies
Ratings
127
The Hateful EightRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5