Movies
Ratings
927
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5