Series
Ratings
110
Arthdal ChroniclesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5