Series
Ratings
13
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5