Series
Ratings
35
Painter of the WindRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0