Movies
Ratings
100
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.5
The MaskRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5