Movies
Ratings
58
The Battleship IslandRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5