Series
Ratings
120
Fight For My WayRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0