Movies
Ratings
57
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5