Series
Ratings
57
JinRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
Into the White NightRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0