Series
Ratings
83
The Art of SarahRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Queen WooRated ★ 1.0
LiveRated ★ 4.5- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.5