Movies
Ratings
1155
GrassRated ★ 3.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
HäxanRated ★ 3.5