Titles you rated
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5
Defending JacobRated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0