Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
FLCLRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0