Series
Ratings
148
Be MelodramaticRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Recipe for HappinessRated ★ 3.5
Beautiful VampireRated ★ 1.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0