Movies
Ratings
36
The SubstanceRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0