Series
Ratings
127
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Zootopia+Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5