Movies
Ratings
308
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 5.0