Movies
Ratings
158
AlienoidRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
HancockRated ★ 2.5